Milý Honzo Odehnale,

vrátili jsme se s manželkou před pár dny z Treku kolem Manaslu. Byl úžasný, zážitky skvělé.

Chtěl bych tak (krom samotné cestovce :-) poděkovat i našemu/Vašemu průvodci - Marcelovi Březíkovi. Byl vynikajícím vedoucím celé výpravy, skvělým kamarádem. Zkušený a rozhodný organizátor, ale také velmi vtipný a inteligentní člověk. Díky němu byl dojem z treku ještě umocněn.

Takže velká pochvala (myslím i za celou skupinu).

Mějte se a brzy snad zase s Vámi :-)

Igor Satinský, Ester Satinská

Zpátky doma. A pár zkušeností z výletu. 1. Cestovat se dá. Je to trošku složitější, ale furt jednodušší než v devadesátkách, o době “kdy bylo líp” ani nemluvě. Já 99% svých cest jezdím sám. Výjimkou byl Nepál a tahle cesta, oboje s CK Rajbas Outdoor Travel . A dam si s nimi klidně něco do třetice 👍 2. Na Kostariku, kdyby to nebyla jedna z mála zemí, kam my “best in covid” smíme, by mě jet nenapadlo. A byla by to velká škoda. Krásná země se spoustou míst k poznávání a zábavy. 3. Endurko s malým objemem může dát nejen hromadu radosti, ale dokáže i mraky věci naučit. Další důkaz, ze je jedno kde a na čem, hlavní je jezdit. 4. Když lidé mají problém s virem a ne s vlastní vládou, tak je to dodržování pravidel, tak nějak jednodušší. Všechno otevřené s naprosto přirozeným dodržováním zásadních pravidel. Nikoho ani nenapadne si neumýt ruce a nemít roušku protože “není vofce”. 5. Na dovolené s partou “brňáků” co jsou pro každou srandu si znovu ověříte, ze to jak se lidi nesnaseji, podle toho kde bydlí nebo na čem jezdí, platí jen na internetu a ne v reálném světě 6. Jestli máte možnost kamkoliv vypadnou, udělejte to. To dobití baterek a jiný úhel pohledu je k nezaplacení ...

Jarda Vavřina - šéf dovozu Harley Davidson https://www.facebook.com/jaroslav.vavrina

Dobrý den,

rád bych jménem všech účastníků poděkoval za super výlet do Bhútánu, všichni jsme byli maximálně spokojeni, itinerář, hotely, servis průvodců, vše bylo prostě super, bude-li příležitost, rádi s vámi zase někam pojedeme.

Pokud byste již dnes měl tip nebo dva na něco výjimečného, co není v běžné nabídce a co byste byl schopen pro nás zorganizovat, dejte prosím vědět.

Příjemný den, Mirek J.

 

Pane Odehnale, (Honzo)

Mnohe diky za perfektni organizaci vyletu do Bhutanu. Doporucil bych vasi firmu kazdemu. 

Moc dekuje, Karel R.