Na motocyklech Harley Davison nebo Triumph nejznámnějšími národními parky západu USA – Yosemity, Grand Canyon, Death Valley, Sequoia, Monument Valley, ...

Na motorce národní parky USA

Abychom si užili nádhernou přírodu Utahu, Kalifornie Nevady a Arizony, vyhneme se velkým městům, která jsou na rozdíl od přírody poněkud fádní a pro nás Evropany bez historie. Výjimkou bude pouze Las Vegas.

  • Termíny
  • 31. 08. 2021 - 17. 09. 2021
  • Počet dní
  • 17 dní
  • Cena zájezdu
  • 69 000 Kč
  • Cena letenky
  • 20 000 Kč
  • Celková cena
  • 89 000 Kč

Předběžný program zájezdu Na motorce národní parky USA

1. den: Odlet z Prahy.
2. den: Přílet do Las Vegas, převzetí motorek, nocleh v Las Vegas, podle nálady večerní vycházka po Stripu.
3. den: První den na motorkách. Death Valley: žádná voda, žádný stín, průměrná teplota 45 celsia. Noc v Ridgecrest. 380 km.
4. den: Navštívíme národní park Sequoia, kde uvidíme největší stromy, které na naší planetě rostou. Největší z nich, General Sherman má sto metrů. Zkuste si to představit! Následně projedeme Kings Canyonem. 300 km.
5. den: Přesuneme se do Yosemitského NP, těžko se popisuje, musí se vidět. Noc v Mammoth Lakes. 300 km.
6. den: Celodenní prohlídka národního parku. 100 km.
7. den: Celodenní přesun do Las Vegas. 500 km.
8. den: Dnes máme na programu NP Zion, který patří k tomu nejlepšímu, co můžeme v Utahu spatřit. Nocleh ve Virgin. 270 km.
9. den: Dnes nás čeká přesun k Monument Valley. Tuto krajinu rudočervených pískovcových hor a prapodivných útvarů znáte snad z každého amerického westernu. Zde se zrodila hvězda Johna Wayna a dalších. Skutečnost je ale ještě daleko lepší. 430 km.
10. den: Prohlídka Monument Valley a přesun do Many Farms, cestou návštěva Chelly Canyon. 130 km.
11. den: Následuje další atrakce - zkamenělý les, Petrified Forest a Meteor Crater. Málo známý, ale jedinečný. Jen nakoukneme a přesuneme se do města Flagstaff, kde dnes přespíme a o kterém se píše, že (cituji) „ je to malé studentské město prodchnuté nepřehlédnutelným kouzlem Divokého západu a rebelských 20. let, kdy tudy vedla slavná Route 66“. 420 km.
12. den: A to nejlepší skoro nakonec – Grand Canyon. 140 km.
13. den: Prohlídka Grand Canyonu, noc ve městě Kingman. 280 km.
14. den: Návrat do Las Vegas s povinnou zastávkou a prohlídkou Hooverovy přehrady. Vrátíme motorky a večer prohrajeme zbytek peněz, které ještě máme. 180 km.
15. den: Plánované opětovné zbohatnutí v místních kasinech
16. den: Odlet domů
17. den: Přílet do Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

Pronájem motocyklů na 12 dní. Cena 69 000 Kč je pro Triumph Bonneville, pro ostatní motorky Harley Davison je cena zájezdu 89 000 Kč. Cena dále zahrnuje českého průvodce, ubytování v motelech, doprava z a na letiště, doprovodné auto po celou dobu akce, které veze vaše zavazadla.

Cena zájezdu nezahrnuje

PHM, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.