• 06.10.2021 - 31.10.2021 | 26 dní69 000 Kč

Peking, Velká čínská zeď, klášter Shaolin, hliněná armáda u Xianu, velký Buddha v Leshanu, posvátná hora Emei-Shan, kamenný les u Kunmingu. Připravte se na bohatou směs zážitků.

Čína je zemí, jejíž kořeny sahají k samotnému počátku lidské civilizace. Pro neuvěřitelně stabilní Říši středu jako by nestačila stupnice, podle níž se poměřují dějiny lidstva. Vždyť jen čínské písmo je bez větších změn nepřetržitě používáno čtyři tisíciletí!
Kultivovanost, která se napříč dějinami Číny táhne jako hedvábná stuha, dala vznik skutečným klenotům poezie, filosofie, medicíny a mnoha dalších oborů. Lidstvo tak bylo nesmírně obohaceno a Číně za to patří čestné uznání.
Není možné, abychom vystihli Čínu v omezeném prostoru tohoto textu. Chceme Vám zde však připomenout naši filosofii. O Číně si můžete přečíst tisíce stran zajímavého povídání, ale skutečné čínské dobrodružštví můžete zažít pouze na vlasní kůži. Svěřte nám Vaši důvěru a vydejte se s námi napříč Čínou po velkém polokruhu. Je nabitý tím nejlepším, co můžete v Číně spatřit.
Pouhé čtení nestačí. Vyrazte do Číny osobně. Vezmeme Vás tam.
CK Rajbas promění Vaše sny ve skutečnost.

Čína – základní údaje

vlajka Číny

Rozloha: 9 596 960 km2
Hlavní město: Peking
Počet obyvatel: 1 300 000 000
Jazyky: mandarínská čínština
Měna: čínský jüan (aktuální kurz)

Užitečné odkazy

Více se o Číně dozvíte na Wikipedii
Čína: aktuální doporučení a varování Ministerstva zahraničí ČR