• 13.11.2021 - 28.11.2021 | 16 dní56 500 Kč

O Gambii se říká, že je to Afrika pro začátečníky. Rovněž Senegal je častým cílem turistů mířících v české zimě k africkému moři za odpočinkem a teplem. Náš zájezd takový ale není. I my si v Gambii moře užijeme, ale jen během několika dní na začátku zájezdu - poté už to bude ryzí poznávání, jak je tomu u všech našich zájezdů. A ze Senegalu poznáme tu část, kam běžný návštěvník této země nezavítá vůbec - jihovýchodní část tak krásnou, že se může rovnat s oblastí Founta Djalon v sousední Guineji. Proto je tato akce vhodná i pro ty, kteří již Senegal navštívili - v této jeho části byli jen stěží. 

 

  • 13.11.2021 - 10.12.2021 | 28 dní89 500 Kč

Tento zájezd spojuje dva kratší zájezdy do jednoho velkého. S jednou letenkou tak poznáte dvě země podrobně a málo známou část třetí země, Senegalu.

 

  • 16 dní102 500 Kč

 

Užijeme si dostatek nádherných pláží s možností jedinečného šnorchlování. Kde to bude možné, podnikneme krátké poznávací výlety a seznámíme se s nejzajímavějšími archeologickými památkami Pacifiku.

Guam – jeden z ostrovních státečků v Tichém oceánu. Ostrov vulkanického původu je obklopen korálovými útesy a krásnými dlouhými plážemi s bílým pískem a tyrkysovými vodami. Pobyt zde je balada. Užijte si koupání, šnorchlování mezi barevnými rybkami a korály v půvabných zálivech. Talofofo Falls – největší a neoblíbenější vodopády jsou velkou atrakcí. Nejen v hlavním městě Hagåtña je patrná španělská minulost. Po původní obyvatelích Chammoro můžete obdivovat monumentální kameny latte. K výstupu láká poutní hora Jumullong Manglo. Navštivte tropický ostrov Guam, CK Rajbas vám bude na zájezdu do Tichomoří ráda průvodcem.

Guam – základní údaje

obrázek

Rozloha: 542 km2
Hlavní město: Hagåtña
Počet obyvatel: 161 000
Jazyky: angličtina, chamorro

Měna: americký dolar (aktuální kurz)

Užitečné odkazy

Více se o Guam dozvíte na Wikipedii